Samostatná chata

 

 

Chata je momentálně po rekonstrukci exteriéru i částečně interiéru. Můžete se těšit na kompletně nový kuchyňský kout obložený dřevem a s novou pracovní deskou.

Vybavení kuchyně: elektrický dvouplotýnkový vařič, hrnec + pánev, rychlovarná konvice, základní výbava (talíře, příbory, nůž), lednice s malým mrazákem.

Dalším vybavením chaty jsou tři nové dvoupatrové postele a rozkládací gauč. Chata tedy pojme standardně 6 lidí + 2 přistýlky (rozkládací gauč). Samozřejmostí je i nová šatní skříň a jídelní stolek se dvěma židlemi. 

Venkovní strana chaty se také dočkala nového obložení a nových oken s okenicemi. Nově se upravil i solární ohřev pro lepší chod. 

 

 Pro zvětšení klikněte na obrázek 

 

 

 


Budeme se na Vás těšit v novém kabátě.

Podle kalendáře obsazenosti zkontrolujte, zda je Váš termín ubytování volný. Pod kalendářem naleznete formulář, pomocí kterého odešlete žádost o rezervaci ubytování. Vyplňte veškerá označená políčka pečlivě, ať Vaše žádost proběhne v pořádku.

Po odeslání žádosti, Vám na email odešleme potvrzení Vašeho ubytování a fakturu za ubytování. Po proplacení faktury je Vaše rezervace kompletní a závazná.

 

V období od června do srpna přijímáme rezervace min. na 2 noci. 

 

Kalendář obsazenosti

Tyto služby jsou momentálně nedostupné.
Musíte vybrat alespoň dva dny.
2021 Červen
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Květen 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Rezervované
18
Rezervované
19
Rezervované
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Čec 1
Čec 2
Čec 3
Čec 4

 

Formulář pro rezervaci
Komentáře jsou vypnuty.